صفحه اصلی » خبرها » استاندار خراسان شمالی: درگاه سرمایه گذاری تنها بستر واگذاری طرح های سرمایه گذاری استان خواهد شد

عضویت استاندار خراسان شمالی: درگاه سرمایه گذاری تنها بستر واگذاری طرح های سرمایه گذاری استان خواهد شد

 
 استاندار خراسان شمالی در جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان گفت: پس از رونمایی از درگاه سرمایه گذاری استان طرح های سرمایه گذاری بارگذاری شده استان در این سایت تنها باید از طریق این درگاه واگذار شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در این نشست گفت: دستگاه های اجرایی باید استعلامات مربوط به طرح های سرمایه گذاری قابل بارگذاری در درگاه سرمایه گذاری را تا یکشنبه هفته آینده پاسخ بدهند.
شجاعی با تاکید بر پاسخگویی سریع دستگاه های اجرایی به استعلامات مربوط به مجوزهای بی نام، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی باید به دنبال ارائه راهکار تخصصی و قانونی برای انجام شدن امور مربوط به سرمایه گذاری در استان باسند و به راحتی به طرح های سرمایه گذاری پاسخ منفی ندهند.
مقام عالی دولت در استان خراسان شمالی ورودی شهرها را یکی از نازیبایی های شهرها دانست و گفت: اداره کل راه و شهرسازی باید برای ورودی های استان طرح سرمایه گذاری مناسب تعریف کند.
محمدعلی شجاعی افزود: در تعریف مجتمع های گردشگری به تامین نداشته های شهر توجه و از انجام کارهای تکراری پرهیز شود.
شجاعی با تاکید بر بررسی درست اهلیت سرمایه گذار، گفت: دستگاه های متولی اجرای طرح های سرمایه گذاری باید توجیه فنی و اقتصادی طرح ها را به درستی بررسی و مجوزهای لازم را صادر کنند.
شجاعی در خصوص درخواست سرمایه گذاری در خصوص  ایجاد درختان جنگلی از پساب فاضلاب در استان گفت: واگذاری زمین و سایر زیرساخت ها به این طرح منوط به تعهد سرمایه گذار جهت تکمیل زنجیره تولید صنعت چوب است.
    کد این مطلب : 253