صفحه اصلی » خبرها » خراسان شمالی رتبه اول در جذب تسهیلات سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور

عضویت خراسان شمالی رتبه اول در جذب تسهیلات سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور

مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور از کسب رتبه نخست استان خراسان شمالی در جذب تسهیلات این سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محسن کوشش تبار با اعلام این خبر افزود: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سال‌های اخیر ۲۵ پروژه در استان خراسان شمالی به بهره‌برداری رسانده و حدود ۱۲ میلیارد تومان در شهرهای ۲۴ گانه استان توزیع شده است و برای سال آینده استان نیز ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: خراسان شمالی استانی نوپاست و کارهای زیادی برای حضور سرمایه گذار در استان انجام شده است.
کوشس تبار با ابراز خرسندی از فضای خوب ایجاد شده برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان، گفت: فرهنگ عمومی در استان تغییر کرده است و مردم می دانند باید برای تعاملات و آینده بهتر خود و فرزندانشان با سرمایه‌گذار دست همکاری بدهند و با این روند یقینا خراسان شمالی در سال ۱۴۰۰ در قد و قامتی جدید در عرصه سرمایه‌گذاری ایران حضور می‌یابد.
کوشش تبار اجرای طرح توسعه مجموعه مفخم را یکی از اقدامات خوب و شایسته استان توصیف کرد و گفت: این اقدام یک اتفاق بزرگ است و فرزندان این سرزمین خواهند دید که توسعه مجموعه مفخم، این بنای تاریخی ساخته و پرداخته شده از فرهنگ، هنر و معماری ایرانی در آینده درآمدزا خواهد بود
کد این مطلب : 203