صفحه اصلی » خبرها » قول همکاری سازمان اوقاف برای اجرای طرح توسعه مفخم حجت الاسلام خاموشی:با حل مسائل موقوفی واقع در طرح توسعه مفخم, عرصه در خدمت اجرای پروژه خواهد بود

عضویت قول همکاری سازمان اوقاف برای اجرای طرح توسعه مفخم حجت الاسلام خاموشی:با حل مسائل موقوفی واقع در طرح توسعه مفخم, عرصه در خدمت اجرای پروژه خواهد بود

عصر امروز در نشستی با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و استاندار خراسان شمالی طرح های مربوط به حوزه اوقاف استان مورد بررسی قرار گرفت که با قول همکاری حجت الاسلام خاموشی برای اجرای طرح توسعه مجموعه مفخم و حل مشکلات مربوط به وقف همراه بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، حجت الاسلام خاموشی در این نشست با حمایت از اجرای طرح های توسعه ای در مکان های موقوفی در استان گفت: در پروژه توسعه مجموعه مفخم بحث درگیری عرصه اجرای طرح با بخشی از موقوفات مطرح بود که در طرح جامع مشکلات مربوط به وقف را حل خواهیم کرد و عرصه در خدمت انجام پروژه خواهد بود. 
وی با بیان اینکه تبدیل به احسن در وقف در جایی مطرح است که بتوانیم بهتر را جایگزین وقف سابق کنیم، افزود: اگر پروژه جامعی در این مجموعه برای جایگزینی و ایجاد بیمارستان جدید دیده شود از موضوع استقبال می کنیم و مانعی وجود ندارد. 
وی افزود: استاندار خراسان شمالی از عزم جدی برای پشتیبانی از حوزه تولید برخوردار است و سازمان اوقاف و امور خیریه همکاری لازم را با استانداری برای اجرای طرح های توسعه ای دارد.
حجت الاسلام خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه صبح امروز با استقبال علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی  وارد استان شد و در سفری یک روزه از بخش های مختلف موقوفات استان بازدید کرد.

 
کد این مطلب : 184