صفحه اصلی » اخبار ویژه » شجاعی: زمان اخذ مجوزهای سرمایه‌گذاری صفر شود

عضویت شجاعی: زمان اخذ مجوزهای سرمایه‌گذاری صفر شود

 
استاندار خراسان شمالی گفت:باید تمام شرایط لازم جهت سرمایه گذاری در این استان فراهم شود به طوری که در حوزه صدور مجوزها در سطح کشور زبانزد شویم و زمان اخذ مجوزها به صفر برسد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی صبح امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت درگاه سرمایه گذاری استان جهت رونمایی با بیان اینکه مسیر سرمایه گذاری در کشور دلسرد کننده است ، افزود: ورود سرمایه گذاری بخش خصوصی به معنای برداشتن باری از دوش حاکمیت در راستای ایجاد اشتغال و آباد کردن سفره مردم است.
شجاعی با تاکید بر ایجاد شرایط آسان تر برای حضور سرمایه گذاران بویژه سرمایه گذاران بومی در استان جهت جلوگیری از میل و رغبت آنان به سرمایه گذاری در سایر استانها افزود: برای تحقق این موضوع باید از اعمال نظر شخصی و گذاشتن شروط بی مورد پرهیز کرد و فرایند صدور مجوزها منطبق با چارچوب و قوانین باشد. شجاعی به بروز بودن و شفاف بودن اطلاعات درگاه سرمایه گذاری استان و معرفی مزیت های خاص استان برای سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود : هیچ کاری نباید شتابزده انجام شود ضمن آنکه به خاطر مردم استان باید دنبال جذب سرمایه گذار باشیم. گفتنی است به زودی درگاه سرمایه گذاری استان با حضور استاندار خراسان شمالی رونمایی خواهد شد.
    کد این مطلب : 252